
JKP "Vitkom" Vitez obavijestilo je svoje korisnike da je došlo do kvara na izvorištu Kremenik, te će naselja koja se snabdijevaju s tog izvorišta do daljnjeg biti bez vode..
Ekipa poduzeća je na terenu i rade na sanaciji kvara, a korisnici se mole za razumijevanje, priopćeno je iz Vitkoma.
Notra.ba

