
Gradski olimpijski bazen u Novom Travniku sutra će biti stavljen na raspolaganje građanima.
Prvog dana otvorenja sezone kupanja ulaz će biti slobodan za sve kupaće po odluci poduzeća „ORŠK“ i Općine Novi Travnik, dok će sljedećih dana cijena dnevne ulaznice iznositi 4 KM.
Dobrodošli!




Notra.ba

