
Gradski olimpijski bazen u Novom Travniku od danas će biti stavljen na raspolaganje građanima.
Prema odluci poduzeća „ORŠK“ i Općine Novi Travnik danas je ulaz besplatan, dok će sljedećih dana cijena dnevne ulaznice iznositi 4 KM.
Dobrodošli!




Notra.ba

