![]()
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo sa suradnicima je danas održao radni sastanak s predsjednicima mjesnih zajednica..
Na sastanku se razgovaralo o realizaciji infrastrukturnih projekata od značaja za funkcioniranje i budući razvoj svake mjesne zajednice pojedinačno, kao i o aktualnim izazovima s kojima se predsjednici mjesnih zajednica susreću u svakodnevnom radu.
Svi predsjednici imali su priliku prezentirati trenutno stanje u mjesnim zajednicama kojima rukovode i predložiti mjere koje bi se trebale provesti u narednom razdoblju.
Dogovoreni su modaliteti buduće suradnje, a iskazano je i zadovoljstvo dosadašnjom suradnjom s načelnikom Dujom i nadležnim službama, priopćeno je iz Općine Novi Travnik.
![]()
![]()
Notra.ba

