
Članovi Moto kluba "The Crows" Novi Travnik od danas pa sve do nedjelje organiziraju 20. Međunarodni moto susret koji se održava na dobro poznatoj lokaciji Vojne baze u Stojkovićima..
Jedan dio bikera već je pristigao, dok se dolazak velike većine tek očekuje. Prema viđenom bikeri su pristigli iz BiH, Hrvatske, Slovenije i niz drugih zemalja naše regije.
Večeras se očekuje i nastup Taxi Bend-a i Infuzije, dok će u sutra nastupiti Osvajači i Ultrazvuk bend. Za subotu je najavljen i svečani defile kroz Novi Travnik od 17 sati!
Dobrodošli!










Notra.ba

