
Članovi Moto kluba "The Crows" Novi Travnik predvodili su danas bikere iz svih zemalja regije kroz Novi Travnik, a gradom je zamirisao benzin..
Podsjećamo, jučer je u Stojkovićima počeo 20. Međunarodni moto susret u Novom Travniku, a vrhunac se očekuje večeras na istoj lokaciji kada će nastupiti bendovi Osvajači i Ultrazvuk bend.
Vidimo se u Stojkovićima!











Notra.ba

