
Vlada Republike Hrvatske donijela je odluku o raspodjeli sredstava za financiranje obrazovnih, znanstvenih, kulturnih, zdravstvenih, poljoprivrednih i ostalih programa i projekata od interesa za hrvatski narod u Bosni i Hercegovini za 2022. godinu..
Shodno tome, Srednja škola Novi Travnik dobila je sredstva u iznosu 650 tisuća kuna za projekt izgradnje objekta srednje škole.
Pored toga bitno je istaknuti kako je Hrvatska bolnica "Dr. fra Mato Nikolić" za projekt opremanja odjela kirurških disciplina u bolnici dobila 800 tisuća kuna.
Župa svetog Juraja Vitez za projekt izgradnje crkve svetog Blaža dobila je sredstva u iznosu 350 tisuća kuna, dok je Općina Dobretići za projekt asfaltiranja lokalnog puta prve faze dobila je sredstva u iznosu 280 tisuća kuna.
Notra.ba

