
Udruga mladih fra Marijan Šunjić Bučići organizirala je danas četvrtu, završnu ljetnu radionicu za djecu..
Radionica je održana u opuštenoj atmosferi, a djeca su uživala u mini domjenku i pikniku koji su iz udruge organizirali za kraj ovogodišnjeg druženja.
Iz udruge su se zahvalili i učiteljici Branki Šiško koja je i ove godine predvodila radionice.
Djeca su na zanimljiv način i ove godine ljetne praznike upotpunili novim savladanim izazovima koje će pred njih odnijeti škola, a nova sklopljena prijateljstva pokazatelj su uspjeha.




Notra.ba

