
U Uskoplju je ovog petka održano druženje gdje se društvo iz mjesta Odvode odlučilo na jako lijep gest. Naime, po prvi put su odlučili da javno peku bika na ražnju za sve građane, ali i sve ostale koji su se našli u mjestu Odvode.
Domaćini su bili Adnan Telalović Tito i Rijad Gudić. Bik je bio težak 600 kg, a više pogledajte u reportaži Youtube kanala Srednja Bosna Danas:
Notra.ba

