
Završeni su radovi na realizaciji mjera energetskog audita za pomoćni objekt J.P. “Vilenica-Vodovod” d.o.o. Novi Travnik. Naime, poduzeće je apliciralo na Javni poziv Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva SBŽ/ŽSB u 2021. godini, te su odobrena sredstva u iznosu 57.000,00 KM, a realizacija je uspješno okončana u 2022. godini.
Postupak javne nabavke provodila je Općina Novi Travnik, a izabrani izvođač radova nakon tenderske procedure bila je “SIGMA-SK” d.o.o. Zenica.
Kako je kazao direktor poduzeća, gospodin Muris Brljak, ovo je rezultat apliciranja poduzeća na različite javne pozive i natječaje, te je potpisano još niz ugovora za utopljavanje i uređenje objekata, a realizacija tih projekata očekuje se u narednom razdoblju.
Svakako je cilj završiti utopljavanje objekata, kako zbog ušteda energije, tako i zbog bolje iskoristivosti objekata za vozila, materijal i same zaposlenike poduzeća. Također je bitno istaknuti da dosadašnji izgled dotrajalih i oštećenih objekata će biti zamijenjen uređenim i renoviranim objektima..




Notra.ba

