
U prostorijama Ministarstva prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova, direktor poduzeća Vilenica Vodovod, Muris Brljak, zajedno s ministrom Amirom Sečibovićem potpisao je Sporazum o realizaciji projekata audita energetske efikasnosti za upravnu zgradu poduzeća kao i uređenje vodozaštitnih zona.
Ovo je još jedan u nizu projekata koje je poduzeće realiziralo preko ovog ministarstva, a samo ove godine potpisani su ugovori za 4 (četiri) projekta ukupne vrijednosti preko 100.000,00 KM.
Direktor Brljak je iskoristio priliku i upoznao ministra sa značajem projekata, kako za rad poduzeća,tako i za općinu u cjelini, s dinamikom pojedinih projekata, ali i mogućnost za nastavak suradnje.
Na samom kraju razgovora, direktor se zahvalio za nesebičnu podršku koju je ministar Sečibović pružao u radu poduzeća izrazio želju da se takva suradnja nastavi i u budućnosti.
Notra.ba

