
Vrijedni radnici JKP "Vilenica-Čistoća" Novi Travnik jučer su završili postavljanje devet novih parkovskih klupa u našem gradu..
Postavljanjem i ugradnjom novih, modernih klupa završena je realizacija Ugovora kojeg su zaključili Općina Novi Travnik i JKP „Vilenica-Čistoća“ d.o.o. Novi Travnik.
Nadamo se kako će građani Novog Travnika znati cijeniti trud nadležih službi, te da će se prema novoj imovini grada odnositi građanski.



Notra.ba

