
Sveta misa za učenike i djelatnike Katoličkog školskog centra „Petar Barbarić“ Travnik povodom početka nastavne godine slavljena je u utorak u Sjemenišnoj crkvi sv. Alojzija Gonzage.
Euharistijsko slavlje predmolio je don Željko Marić, ravnatelj Centra, u koncelebraciji s don Josipom Dedićem.
Istog dana održan je i prigodni blagslov za učenike razredne nastave i njihove učitelje koji je uz pjesmu i molitvu predvodio don Jakov Kajinić.

Notra.ba

