
U organizaciji HKD Napredak Novi Travnik održana je druga radionica "Pričam ti priču" za učenike Osnovne škole "fra Marijan Šunjić" u Stojkovićima..
Radionicu je vodila učiteljica Ivana Zekić, te voditelj Gradske knjižnice Novi Travnik, Ivan Volić.
Učenici su imali priliku čuti kako nastaje jedna priča, a zatim osmisliti i svoju priču.
"Učenici koji pohađaju ovu radionicu imaju priliku stvarati prijateljstva, proširivati svoja likovna i literarna znanja. Sudjelovanjem u radionici razvijaju se kreativnost, zapažanja, uočavanja, ljubav prema pisanoj riječi, čitanju, ali i likovnoj umjetnosti. Radionice potiču rast samopouzdanja, pozitivan odnos prema ostalim sudionicima, njihovom radu i cjelokupnom svijetu oko sebe.", izjavila je učiteljica, Ivana Zekić.
Proglašenje najboljih priča u okviru ovog projekta održat će se u četvrtak, 20. listopada na završnoj manifestaciji u Domu kulture Novi Travnik.



Notra.ba

