Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo sazvao je konferenciju za medije povodom zakazane sjednice Općinskog vijeća koja će se održati danas u 12 sati..
Tema konferencije je konkretno točka 22, odnosno Prijedlog Zaključka o uklanjanju jarbola sa zastavama uz magistralni put M 16.4 i regionalni put R 439, predložena od strane Kluba vijećnika SDA.
"Ova točka je već unijela nadasve nepotreban nemir i razdor među građanima naše općine koji se bore s puno važnijim problemima poput onih egzistencijalnih. Uz sve to, na najavljenoj 15. sjednici Općinskog vijeća Novi Travnik vijećnici bi trebali raspravljati o puno važnijim temama koje našu Općinu trebaju poticati u nekom pozitivnijem smjeru okrenutom ka budućnosti i ovakve populističke provokacije neće donijeti ništa dobro", kazao je Dujo, te pozvao medije da se odazovu pozivu.
Konferencija za medije bit će održana u Vijećnici Općine Novi Travnik.
Notra.ba

