
Članovi kluba Stranke demokratske akcije Novi Travnik napustili su sjednicu Općinskog vijeća Novi Travnik nakon što predsjednik Kluba SDA, Sanel Silajdžija nije podržao izvršenje proračuna za prvih 6 mjeseci ove godine..
Članovi kluba SDA su sjednicu napustili pri obraćanju načelnika Općine Novi Travnik Stjepana Duje.
Sjednica je nakon toga bila i prekinuta, a nakon njenog nastavka sjednicu je iz "osobnih razloga" napustio i predsjedavajući Općinskog vijeća Novi Travnik, Selver Zukić.
Sjednica je nastavljena uz nazočnost 17 vijećnika.
Notra.ba

