
Odbojkaški klub "Victory" nastavio je s aktivnostima u okviru projekta "Volim odbojku", a članovi ovog sportskog kolektiva danas su posjetili Male sportske terene u našem gradu!
Članice kluba su putem info pulta informirale zainteresirane djevojčice o odbojci i klubu, a neke su postale i novim članicama. Info pult je posjetio i direktor JP "Vilenica-Vodovod" Novi Travnik, Muris Brljak
Druženje naravno nije moglo proći bez "lopte u zraku" i nekoliko odigranih mečeva odbojke!







Notra.ba

