
Elektroprivreda HZ HB obavijestila je svoje korisnike da će sutra, 11. studenog doći do prekida u elektrosnabdijevanju za dio općine Novi Travnik..
Do prekida će doći na sljedećim stanicama:
Poslovnica Elektro Novi Travnik 08:00 - 09:00
(TS 10/0,4 kV Škola Stojkovići (Napaja dio naselja Stojkovići - Odlaz prema Mirku Vrebcu , odlaz prema Bavrkama , Odlaz prema Perićima , odlaz Škola Stojkovići)
Poslovnica Elektro Novi Travnik 10:00 - 11:00
(TS 10/0,4 kV Rankovići Crkva (Napaja dio naselja Rankovići)
Poslovnica Elektro Novi Travnik 12:00 - 13:00
(TS 10/0,4 kV Gornji Stojkovići (Napaja dio naselja Gornji Stojkovići)
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

