
Načelnik Stjepan Dujo danas se u prostorijama Gradske džamije susreo s predstavnicima Islamske zajednice Novog Travnika..
Domaćin sastanka bio je glavni imam Salih Zukić u čijem timu su bili i Mirza Buljubašić, imam džemata Orašac, Nermin Čakić, imam džemata Trenica i Elvir Tolja, imam džemata Kasapovići.
Na sastanku je izraženo zadovoljstvo dosadašnjom suradnjom u projektima od zajedničkog interesa, ali i u pitanjima od interesa za islamsku zajednicu. Uz izraženo obostrano uvažavanje dogovoren je nastavak suradnje po svim pitanjima koji mogu unaprijediti život u lokalnoj zajednici, priopćeno je iz Općine Novi Travnik.

Notra.ba

