
Vilenica Vodovod obavještava svoje korisnike da će sutra, 17. studenog doći do prekida u vodosnadbijevanju za dio Novog Travnika..
Do prekida će doći u vremenskom intervalu od 8 do 13 sati, a bez vode će biti korisnici u ulicama Stjepana Tomaševića, Vilenička (stara ambulanta), Kraljice Katarine, naseljima Stojkovići i Novo naselje, te u Industrijsko-uslužnoj zoni Neobarje.
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

