
Munir Habibić "Mrge" živi u Šenkovićima kod Novog Travnika, a kada je izgubio sina prije 11 godina prestao je raditi.
Posljednje 3 godine radi kao čuvar kamenoloma u mjestu Šenkovići, a za Youtube kanal Srednja Bosna Danas ispričao je svoju životnu priču.
Više pogledajte u nastavku:
Notra.ba

