
Večeras je u Zelenoj dvorani Osnovne škole "Novi Travnik" održana predstava "Ugovor" u izvedbi Gradskog kazališta mladih Vitez..
Predstava glumaca iz Viteza oduševila je novotravničke školarce, a organizator predstave bila je Udruga Norma iz našega grada.
Pokrovitelj predstave je Federalno ministarstvo kulture i športa.





Notra.ba

