
Klub borilačkih sportova "Lugan Team" Novi Travnik sudjelovao je ovog vikenda na IV. Internacionalnom kickboxing kupu "Zlatnio kick - Boxer 2022." u Crnoj Gori..
Članovi ovog sportskog kolektiva ostvarili su sjajne rezultate, a posebno vrijedi izdvojiti prvo mjesto Amara Lugana i Avde Mehmedovića. Pored zlata Lugan je dobio i priznanje za najboljeg borca turnira!
Pored njih sjajne rezultate ostvarili su i Saher Habibović koji je osvojio drugo mjesto, te Elmir Buljubašić koji se okitio broncom!
Čestitke!
Notra.ba

