
Drugi najstariji malonogometni turnir u BiH počinje za tri dana, a sutra je posljednji dan kada je moguće prijaviti ekipu na 39. izdanje Božićnog malonogometnog turnira u Novom Travniku!
Organizatori su osigurali nagradni fond od preko 10 500 KM, a ne sumnjamo kako će i ove godine Gradska sportska dvorana našeg grada biti mjesto atraktivnih nogometnih poteza, zanimljivih utakmica i vatrenih navijača!
Mjesta za prijavu još uvijek ima, a ekipu je moguće prijaviti do sutra jer će od 18 sati u prostorijama JP "ORŠK" Novi Travnik biti održano izvlačenje grupa i parova.
Svoju ekipu možete prijaviti na brojeve mobitela: 063/188-481 ili 063/449-531.
Ono po čemu će ovogodišnje izdanje turnira biti posebno je i natjecateljski dio za djecu koji će okupiti osam regionalnih klubova.
Svoje nogometne vještine prikazat će dječaci iz klubova: NK Novi Travnik, NK Romari, NK Vitez, NK Busovača, NK Vlašić Turbe, NK Rijeka, NK Sloga Uskoplje, te NK Travnik.
Turnir počinje od 8. prosinca, a tradicionalno traje do 23. prosinca kada će biti održana utakmica za treće mjesto, ali i veliko finale!

Notra.ba

