Večeras je Novi Travnik odisao pravom predbožićnom atmosferom koju je Novotravničanima "servirao" Božićni sajam "Advent 2022"..
Građani su imali prilike vidjeti što su to za njih pripremili ovogodišnji izlagači sajma, a doista se imalo što za vidjeti.
Brojne božićne dekoracije, ukrasi, žaruljice, proizvodi kućne radinosti, ukusna hrana i piće samo su bili razlog više zašto je Trg Općine Novi Travnik večeras bio prepun.
Istina, malo je kiša pokvarila dojam u konačnici, no cijeli kulturno-zabavni program uspio se održati!
Vatromet je na kraju bio samo šlag na tortu, a Novotravničani su još jednom pokazali kako su sjajni organizatori.

Notra.ba

