Večeras je održana "Božićna priča u Bučićima", a adventsko druženje u ovom novotravničkom mjestu privuklo je veliki broj Novotravničana koji su uživali u brojim delicijama, delikatesama, piću i programu koji su za njih pripremili vrijedni domaćini i domaćice.
Najmlađi posjetitelji oduševljeno su dobili paketiće, a prema informaciji organizatora podijeljeno je čak 144 paketića.
"Večeras čekamo ljubav" naziv je igrokaza koji je dodatno donio dašak božićne atmosfere u Bučiće, a mnoštvo Novotravničana uživalo je božićnoj glazbi i druženju.
Organizatori su ove godine bili: Župa svetog Martina Bučići, Udruga Moja Zemlja Bučići, Udruga mladih fra Marijan Šunjić, te Udruga žena Kraljica Katarina Kosača Bučići koji su osigurali da sva ponuda hrane i pića bude besplatna za sve!
"Božićnom pričom u Bučićima" završena su adventska druženja u mjestima Novog Travnika, a u advetskom programu na području našega grada ostalo je još nekoliko aktivnosti o kojima ćemo Vas redovito informirati i izvještavati!
Cijelu galeriju možete pogledati OVDJE.
Notra.ba

