
Novotravnički simpatizeri i navijači Gradskog nogometnog kluba Dinamo iz Zagreba organiziraju prvi skup u našem gradu!
Skup će se održati sutra s početkom od 18 sati u Zelenoj dvorani Osnovne škole Novi Travnik.
Dobrodošli su svi simpatizeri, navijači i budući članovi udruge!

Notra.ba

