
Na spomen obilježju "Mobilija" u Novom Travniku obilježena je obljetnica stradanja civila tijekom Domovinskog rata..
Nakon podne-namaza, okupljeni su se građani uputili prema spomeniku, gdje se prigodnim riječima obratio glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Novi Travnik, Salih ef. Zukić, prisjećajući se devet poginulih i četrnaest ranjenih sugrađana.
Spomen obilježje "Mobilija" prošle je godine obnovljeno, čime je ovo mjesto sjećanja ponovno dobilo dostojanstven izgled i važnost u zajedničkom pamćenju tragičnih događaja.




Notra.ba

