ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING ARHIVA POŠALJITE VIJEST
NOVA BILA

IMG_2852.JPG

Selekcija pokemona Omladinskog pogona NK Novi Travnik u uzrastu 2011./12. godište ostvarila je danas u Novoj Biloj prvu ligašku pobjedu! Mali nogometaši su tako pobjedom debitirali u natjecateljskog Ligi Cicibana, grupa B.

Prvo poluvrijeme je prošlo u dominaciji nogometaša Omladinskog pogona Novog Travnika, a brojne prilike rezultirale su da se na predah otišlo s 2:0 u korist Novotravničana. Rezultat je mogao biti i veći, a vrijedi istaknuti odličnu priliku Jajčana kada su pogodili gredu.

U nastavku su naši dečki još više pojačali tempo i pokazali kvalitet, te su zabili još pet pogodaka za konačni rezultat od 7:0.

Nevjerojatnih šest pogodaka postigao je Sandro Buzić, dok se u strijelce upisao i Alem Grizić.