ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING ARHIVA POŠALJITE VIJEST
3:2

IMG_2878.JPG

Momčad NK Novi Travnik slavila je s 3:2 pred domaćim navijačima, a na Gradskom stadionu gostovala je momčad NK Elektrobosna Jajce..

Novi je bolje ušao u susret, domaći nogometaši su kontrolirali igru, a dobra igra se isplatila sredinom prvog dijela kad nakon odbijene lopte Mirza Silajdžija pogađa glavom nebranjenu mrežu. Iako su domaći imali još nekoliko sjajnih prilika na odmor se otišlo s minimalnom prednošću domaće ekipe.

U nastavku je Novi nastavio s dobrom igrom, a Mahir Grizić je poveoćao vodstvo na 2:0. Ipak, gostujući nogometaši su uspjeli nekorektnim sportskim ponašanjem utjecati na igru Novotravničana što je rezultiralo crvenim kartonom na obje strane. Kod Novog je "pocrvenio" Benjamin Delić.

Nakon što su gosti uspjeli u svojoj namjeri da isprovociraju domaće igrače ubrzo stižu i do smanjenja vodstva na 2:1. Nekoliko minuta kasnije već je 2:2, a nervoza je bila sve više prisutna u domaćim redovima.

I onda se dogodila situacija koja je obilježila današnji susret, gostujući igrač potpuno neometan igra rukom unutar svog šesnaesterca, a sudac pokazuje na udarac s bijele točke.

Precizan izvođač najstrože kazne bio je Mirza Silajdžija što je značilo drugu prvenstvenu pobjedu za Novi Travnik i nova 3 boda.

Nakon ovog kola Novi će imati 7 bodova i sigurno će napredovati na prvenstvenoj tabeli, a u sljedećem kolu Druge lige FBiH - Zapad, Novi će snage odmjeriti s NK Iskrom.