
Košarkaši Novog Travnika uspjeli su ove godine superiornom igrom nakon lige osvojiti i Kup SBŽ-a na kojem su sudjelovale četiri najbolje juniorske ekipe u županiji..
Naši košarkaši su u finalu slavili nad ekipom Iskre iz Bugojna nagiravši ih sa čak 21 poenom razlike (63:84) i to pred njihovim navijačima.
Bitno je istaknuti kako je Toni Jurić proglašen za najboljeg trenera, a Adin Mahalbašić za najboljeg igrača!
"Ovom prilikom se zahvaljujemo svim navijačima koji su nas pratili kroz cijelu sezonu, a jednako tako i našim sponzorima koji su uz naše prvake. Čestitke našim neponovljim dečkima na dvije titule zaredom i poruka je jasna: Svi smo jedan, NOVI!", priopćeno je iz KK Novi Travnik.
Čestitke dečki!



Notra.ba

