
U-15 reprezentacija Nogometnog saveza Srednjobosanske županije pod vodstvom trenera Ivana Rezdeušeka i Samira Vrbana pobjedom je otvorila natjecanje županijskih nogometnih reprezentacija za pionire..
Natjecanje se igra na Kupresu, a u prvom susretu ekipa naše županije je slavila s 3:1 nad ekipom Unsko-sanske županije.
Bitno je istaknuti da su pored trenera Rezdeušeka u timu još dva Novotravničanina, Petar Kovač i Armin Sarajčić.
Reprezentacija naše županije će danas odigrati još jednu utakmicu i to od 19 sati protiv ekipe iz Orašja.


Notra.ba

