
Nogometaši željezničara u četvrtak igraju prvi susret 2. pretkola Konferencijske lige protiv azerbajdžanskog Neftçija.
Zanimanje među navijačima "plavih" za ovaj meč je ogromno, čemu svjedoče i današnje slike ispred stadiona "Grbavica", gdje navijači u redovima čekaju da kupe ulaznice.

Željezničar je u prvom kolu Konferencijske lige eliminirao bjeloruski Dinamo Minsk, a pristalice kluba iz "Doline ćupova" se nadaju da njihov tim može nastaviti s dobrim igrama i savladati ekipu iz Bakua.
Utakmica Željezničar - Neftçi će biti odigrana u četvrtak u 21 sat na stadionu "Grbavica".

Notra.ba

