× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

semfor-mostar

Izuzetno važnu pobjedu Rukometni klub Kiseljak danas je ostvario na gostovanju kod ekipe Zrinjskog iz Mostara. Naši su dečki na poluvremenu gubili s dva gola razlike no na kraju je utakmica završila rezultatom 31: 34.

Pobjeda je ostvarena teškom borbom na terenu ali i izvan njega. Naime, na utakmicu su Kiseljačani otišli bez prvog vratara Amara Hamzića koji će zbog teške ozljede koljena propustiti ostatak sezone. Osim toga, probleme im je stvarao i rani termin utakmice koju je zbog privatnih obveza nekolicina standardnih prvotimaca morala propustiti.

Tako je uz samo jednu zamjenu u polju naša momčad izuzetnom borbenošću i vrhunskom igrom u napadu uspjela doći do pobjede nad neugodnim protivnikom koji se nije predavao do posljednjeg trenutka utakmice.

Rezultatski tijek utakmice je ukazivao na krajnje neizvjestan meč do samog završetka. U vodstvu su se smjenjivale obje momčadi da bi u 50-oj minuti naša ekipa imala prednost od tri pogotka što su domaćini vrlo brzo anulirali i prešli u vodstvo. od tog trenutka gosti brzom i učinkovitom igrom u napadu uspijevaju napraviti seriju od četiri gola što je na kraju i značilo konačan rezultat 34:31 u korist Kiseljačana.

Ova pobjeda je sjajna uvertira za naredni vikend kada će naša ekipa dočekati Rukometni klub Izviđač iz Ljubuškog u utakmici koja će izravno odlučiti o prvaku Lige.

im|artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski Kiseljak
Ecos

semfor-mostar

Izuzetno važnu pobjedu Rukometni klub Kiseljak danas je ostvario na gostovanju kod ekipe Zrinjskog iz Mostara. Naši su dečki na poluvremenu gubili s dva gola razlike no na kraju je utakmica završila rezultatom 31: 34.

Pobjeda je ostvarena teškom borbom na terenu ali i izvan njega. Naime, na utakmicu su Kiseljačani otišli bez prvog vratara Amara Hamzića koji će zbog teške ozljede koljena propustiti ostatak sezone. Osim toga, probleme im je stvarao i rani termin utakmice koju je zbog privatnih obveza nekolicina standardnih prvotimaca morala propustiti.

Tako je uz samo jednu zamjenu u polju naša momčad izuzetnom borbenošću i vrhunskom igrom u napadu uspjela doći do pobjede nad neugodnim protivnikom koji se nije predavao do posljednjeg trenutka utakmice.

Rezultatski tijek utakmice je ukazivao na krajnje neizvjestan meč do samog završetka. U vodstvu su se smjenjivale obje momčadi da bi u 50-oj minuti naša ekipa imala prednost od tri pogotka što su domaćini vrlo brzo anulirali i prešli u vodstvo. od tog trenutka gosti brzom i učinkovitom igrom u napadu uspijevaju napraviti seriju od četiri gola što je na kraju i značilo konačan rezultat 34:31 u korist Kiseljačana.

Ova pobjeda je sjajna uvertira za naredni vikend kada će naša ekipa dočekati Rukometni klub Izviđač iz Ljubuškog u utakmici koja će izravno odlučiti o prvaku Lige.

im|artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

info@notra.ba

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.