× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

utakmica kiseljak busovaca 1

Pred punim stadionom, vjernim Prikazama, na kiši i hladnoći nezaustavljivi dečki Nogometnog kluba Kiseljak deklasirali su Busovljake.

Ova iznimno važna utakmica mogla bi i odlučiti prvaka (ako već nije) jer se radi o trenutno prve dvije momčadi Prve nogometne lige Županije Središnja Bosna. Naime, u sklopu 9. kola NK Kiseljak je na Stadionu hrvatskih branitelja pobijedio Nogometni klub Busovača rezultatom 3:1 te im sada "bježi" četiri boda.

utakmica kiseljak busovaca 2

Dva gola ponovno je dao standardno dobri kapiten domaćih Marko Kristić (35. i 55. minuta) dok je u 50. minuti poentirao i Mladen Marković. Za goste je počasni gol zabio Marko Lučić.

Sljedeće kolo momčad NK Kiseljak gostuje u Jajcu kod Elektrobosne dok će za dva tjedna dočekati Fojnicu.