
Nogometaši Sarajeva pobijedili su danas u Banjoj Luci ekipu Borca s 1:0, u derbi susretu sedmog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine.
Strijelac jedinog gola bio je najbolji strijelac lige Guliashvili u 14. minuti.
Sarajevo je nastavilo niz pobjeda i zadržalo vodeću poziciju na tabeli, nanijevši aktualnom prvaku BiH prvi poraz u sezoni.
Tim a Koševa u sljedećem kolu očekuje vječiti derbi protiv Željezničara koji meč sedmog kola igra večeras na Grbavici gdje dočekuje ekipu Zrinjskog. Danas će biti odigran još jedan meč, između Posušja i Radnika.
U petak su odigrane tri utakmice. Igman je savladao Slobodu s 1:0, Velež i Sloga su odigrali bez golova, dok je susret između Širokog Birjega i Goška završen rezultatom, 2:2.
Notra.ba

