
Novotravničanin Andrija Martinović plasirao se u polufinale teniskog turnira koji se održava u Turskoj!
Martinović je u četvrtfinalu bio bolji od domaćeg predstavnika, Talhe Emina Buluta s 2:0 u setovima. Novotravničanin je prvi set osvojio sa 6:2, a istim je rezultatom u drugom samo potvrdio pobjedu i put u polufinale.
Podsjećamo, Martinović je inače član Teniskog kluba "Romari" Vitez.
Notra.ba

