
Selekcije Odbojkaškog kluba "Victory" Novi Travnik ovog su vikenda u okviru 8. kola Omladinske odbojkaške lige Kantona Središnja Bosna odmjerile snage protiv odgovarajućih selekcija Odbojkaškog kluba Vitez, a Novotravničanke su upisale dvije pobjede i jedan poraz..
Juniorke su slavile s 2:0 u setovima (25:22, 25:12), dok su s istim rezultatom od 2:0 (25:12, 25:20) u setovima do pobjede došle i pionirke. Kadetkinje Victorija su poražene s 0:2 (16:25, 14:25).
Notra.ba

