× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
ferro pack 2026 5 mj
  • DRUGI KRUG

 euro26-serbia-vs-germany__er19679_je.webp

Rukometaši Srbije pobijedili su u Herningu u drugom kolu Europskog prvenstva Njemačku rezultatom 30:27 te su se tako vratili u igru za plasman u sljedeću fazu natjecanja.

Nakon što se na početku igralo gol za golom, favorizirani Nijemci su uspostavili kontrolu i konstantno povećavali vodstvo. Najveće su imali upravo na kraju prvog poluvremena kada su vodili 17:13.

I na početku drugog poluvremena Njemačka je mirno održavala tri gola razlike, a onda je uslijedio potpuni šok. Srbija je prvo preokrenula rezultat, a onda je u završnici utakmice i stekla malo veću prednost koju su uspjeli sačuvati do kraja i ostvariti veliku pobjedu.

Najbolji u Srbiji bili su Kojadinović i Vorkapić koji su postigli po šest golova, koliko su imali i najučinkovitiji igrači Njemačke Schluroff i Uscins.

Njemačka i Srbija sada dijele drugo mjesto sa po dva boda iza Španjolske koja ima četiri, dok je Austrija bez bodova.

U posljednjem kolu prve faze sastaju se Njemačka i Španjolska te Srbija i Austrija.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više