
U-15 (2011. godište) reprezentacija Kantona Središnja Bosna u proteklom je razdoblju nastupila na turniru reprezentacija ostalih Kantona..
Pod vodstvom trenera Ivana Rezdeušeka nogometaši našeg Kantona su upisali dvije pobjede i dva poraza, a treba istaknuti kako su iz Novog Travnika nastupila trojica igrača. Novi Travnik su predstavili Andreas Sučić (NK Novi Travnik), kapetan Petar Stanić (NK Novi Travnik) i Ivano Bavrka (NK Romari).
Čestitke nogometašima na uspješnim nastupima!



Notra.ba

