
Na jučerašnjem Božićnom sajmu u Novom Travniku smjestio se i jedan mali štand velikog srca..
Jedna mala skupina Novotravničana iz raznih mjesnih zajednica okupljena oko štanda darivala je svoje sugrađane gastronomskom ponudom (kobasice, kuhano vino, pivo, rakija, sokovi) potpuno besplatno jer kako kažu predbožićno vrijeme je vrijeme darivanja.
Oko njihovog štanda okupljali su se stariji, ali i mlađi sugrađani. Ovom gestom žele potaknuti i ostale da im se pridruže sljedeće godine!
Nadamo se i da hoće!
Notra.ba

