
Javno komunalno poduzeće "Vilenica-Čistoća" d.o.o. Novi Travnik obavještava sve građane da se odlaganje žara i luga iz peći u zimskoj sezoni ne vrši u kontejnerima s ostalim otpadom..
Molimo sve građane da žar i lug iz peći ne odlažu u kante i kontejnere s ostalim otpadom jer dolazi do zapaljenja kontejnera i kamiona. Iz Vilenoca Čistoće savjetuju da se ovakav otpad odlaže pored kontejnera, a isti će se prikupiti od strane Komunalnog poduzeća.
Notra.ba

