
U Pribilovićima je sinoć održano tradicionalno treće druženje mještana poznatije kao "Pribilovska noć"..
Program ja započeo sa svetom misom u crkvi Uzašašća Gospodinova, a ujedno je i blagoslovljen reljef svetog Ivana apostola koji je inače zaštitnik ovog mjesta.
Druženje je potom nastavljeno u Caffe Amor do dugo u noć, a dobre atmosfere, pjesme i druženja nije nedostajalo.








Notra.ba

