
Foto: n24.ba
Načelnika Općine Novi Travnik, Stjepana Duju posjetila je tajnica Udruge dijaliziranih i transplatiranih bolesnika Srednjobosanske županije, Marijana Lovrinović-Furundžija.
Ovaj posjet je zapravo zahvala svih članova Udruge načelniku Općine Novi Travnik na dosadašnjoj pomoći i suradnji.
Razgovaralo se o aktivnostima udruge, ali i nastavku uspješne suradnje na obostrano zadovoljstvo. Prema najavi UDIT bi ove godine trebao sudjelovati i u obilježavanju Dana općine Novi Travnik.
Notra.ba

