
Vilenica Vodovod je podjelom letaka na Trgu općine Novi Travnik obilježila Svjetski Dan voda. Naime, svakog 22. ožujka se obilježava Svjetski dan voda i to pod različitim motom svake godine.
Ove godine moto pod kojim se obilježio Dan voda je:
GROUNDWATER- MAKING THE INVISIBLE VISIBLE
PODZEMNE VODE- ČINITI NEVIDLJIVO VIDLJIVIM
Na ovaj način iz Vilenice su željeli ukazati na značaj podzemnih voda, kao i na ulogu svakog pojedinca prema podzemnim vodama.
Veliki broj letaka podijeljen je građanima Novog Travnika, a podjelu su radili volonteri iz dvije srednje škole, Mješovite srednje škole i Srednje škole Novi Travnik.
Njihov štand posjetili su i načelnik općine Novi Travnik, Stjepan Dujo, kao i predsjedavajući Općinskog vijeća, Selver Zukić s kojima su ukratko porazgovarali o Svjetskom Danu voda.
“Podzemne vode mogu biti izvan vidokruga, ali to ne smije biti izvan uma”. Sretan 22. ožujka - Svjetski Dan voda.", poručili su iz Vilenice Vodovod.





Notra.ba

