
Predstavnici Košarkaškog kluba Novi Travnik boravili su danas u posjeti kod načelnika Općine Novog Travnika, Stjepanu Duje prilikom koje su razgovarali o aktualnostima vezanim za rad kluba kao i planovima rada.
Predstavnike kluba uz članove uprave sačinjavala su i dva uspješna mlada košarkaša, Nikola Banjac i Adin Mahalbašić kojima je susret s načelnikom bila prilika da predstave svoj tim koji je drugu godinu za redom prvak Košarkaške županijske lige mladih ŽSB/SBŽ.
Načelnik Dujo je ekipi čestitao na ostvarenju i zaželio im nastavak uspjeha i u sezonama koje dolaze.
Notra.ba

