
Općinsko vijeće Novi Travnik će sutra u povodu 73. rođendana Novog Travnika održati Svečanu sjednicu.
Svečana sjednica počet će u 13 sati, a održat će se u prostorijama svadbenog salona AVIVA u Novom Travniku.
Na svečanoj sjednici uz općinske vijećnike i uzvanike, bit će prisutni i učenici generacije svih novotravničkih osnovnih i srednjih škola.
Sjednici će nazočiti i predstavnici gradova prijatelja Novog Travnika: Vrnjačke banje, Osijeka i Klisa.
Notra.ba

