
Za sutra, na Dan Općine Novi Travnik zakazano je potpisivanje Protokola o suradnji između Grada Osijeka (Republika Hrvatska) i Općine Novi Travnik..
Tim povodom u Novim Travniku boraviti će Veleposlanik Republike Hrvatske u Bosni i Hercegovini Ivan Sabolić kao i izaslanstvo Grada Osijeka koju predvodi Dragan Vulin, zamjenik gradonačelnika Grada Osijeka.
Bit će to prilika da se nakon više od četrdeset godina u Novom Travniku potpiše protokol o prijateljstvu s nekom od općina izvan granica Bosne i Hercegovine.
Novi Travnik je posljednji put takav sporazum potpisao davne 1980. godine.
Notra.ba

