
Odbojkaški klub "Victory" započeo je danas s realizacijom projekta "Volim odbojku" u Novom Travniku..
Vrijedna i vesela ekipa ovog sportskog kolektiva je danas na igralištu MSŠ Novi Travnik postavila promotivni info pult, a svi zainteresirani imali su priliku dobiti sve potrebne informacije za upis u školu odbojke.
Članice kluba su dijelile reklamni materijal, zaigrala se i odbojka, a druženje je proteklo u najboljem redu.
Bitno je istaknuti kako je bila organizirana i nagradna igra gdje su oni koji su uspješno izvršili postavljene zadatke iz odbojke osvojili nagrade!
Projekt se realizira po LOD metodologiji uz pomoć Općine Novi Travnik, a kratka poruka iz OK "Victory" glasi:
"Odbojka je za djevojčice sport broj 1, pridruži se"!









Notra.ba

