
Streljački klub "Bratstvo" Novi Travnik započeo je s realizacijom projekta "Mala škola streljaštva", a članovi kluba danas su posjetili Osnovnu školu "Safvet-beg Bašagić"..
Sportaši ovog kluba prikazali su učenicima ove škole svoje vještine, a veliki broj učenika se zainteresirao za ovaj olimpijski sport!
Projekt se odvija po LOD metodologiji uz pomoć Općine Novi Travnik.




Notra.ba

